ZESPÓŁ

rodzina jest naważniejsza
Szymon Biolik

Szymon Biolik

właściciel, stylista, szkoleniowiec

Ewa

Ewa

stylista, fryzjer

Pogodna i sympatyczna dziewczyna. Swoje marzenia z powodzeniem realizuje w pracy. Wymagająca wobec siebie i innych, stale podnosi swoje kwalifikacje podpatrując innych stylistów. Zwolenniczka teorii, że każda barwa ma swoją moc i swój komunikat. Potrafi słuchać i doradzać, znawczyni natury kobiecej – ufając swojej intuicji proponuje optymalne rozwiązania. Dzięki swojemu promiennemu uśmiechowi i kreatywności zdobyła liczne grono klientów. Prywatnie miłośniczka roweru i zimowych szaleństw na desce, a córeczka to prawdziwe oczko w głowie Ewy… Jednym słowem – pasja!

Shalaw

Shalaw

stylista, fryzjer

Fryzjerstwem zainteresował się przez przypadek. Po prostu stwierdził, że potrzebuje ciekawej pracy pełnej wyzwań i na pierwszy ogień postawił na fryzjerstwo. Efekt? Tak już zostało. Oto i on… Jedyny w swoim rodzaju, nasz egzotyczny kolega – Shalaw! 🙂 Nożyczki, maszynka i nitka stały się jego najlepszymi przyjaciółmi. Na początku bardziej kochał brody i brodaczy, a teraz najbardziej kochają go kobiety. Stale rozwija swoją pasję, domeną Shalawa jest barbering. Lubi żartować, każdy z nas nosi w sobie „odrobinę szaleństwa”, a on potrafi podkreślić ją cięciem i kolorem. Dobrze, że pasja i poryw serca skierowały go w naszą stronę!

KLAUDIA

KLAUDIA

stylista, fryzjer

Wyobraźnia Klaudii, w połączeniu z zamiłowaniem do zawodu oraz zmysłem artystycznym stanowi prawdziwą mieszankę wybuchową. Fryzjerstwem zajmuje się już od 17 lat posiadając tytuł mistrza. Jest perfekcjonistką, każda nawet najbardziej nietuzinkowa fryzura leży w zasięgu jej możliwości. Mimo doświadczenia zawodowego w kraju i za granicą nie boi się odkrywać nowych obszarów swojego fachu: śledzi trendy, uczestniczy w szkoleniach najlepszych mistrzów. Jej prace charakteryzuje lekkość i naturalność, zaplatanie włosów, upięcia – to dla niej forma sztuki. Wolny czas spędza aktywnie ze swoją pociechą. Uwielbia spontaniczne nieplanowane podróże i …ahoj przygodo!